Podstatou tejto spolupráce je, že Alexandra sa rozhodla venovať našej pacientskej oragnizácii 30% z predaja KAŽDÉHO SVOJHO DIELA (viac diel z umeleckej tvorby tejto výtvarníčky nájdete na stránke www.ahart.biz ). Alexandra začala s našou organizáciou spolupracovať na projekte benefičného podujatia Vianočná hviezda svieti pre všetkých, pri príležitosti ktorého namaľovala kolekciu 5. obrazov aj s malou pacientkou s TSC- Ninkou.
Tejto podpore sa nesmierne tešíme, a držíme mladej umelkyni palce, aby mala pre svoju tvobu neustále dostatok inšpirácie a pozitívnej energie a najmä, čo najviac milovníkov svojho umenia!
Tešíme sa na ďalšiu Alexandrinu umeleckú spoluprácu na krásnych a zmysluplných projektoch, ktoré spoločne už teraz pripravujeme. Veď jedine silní ľudia s veľkým srdcom dokážu spoločne nádherné činy!Viac informácií o partnerskej spolupráci našej organizácie s touto výnimočnou a neprehliadnuteľnou mladou dámou nájdete v sekcii ĎAKUJEME, podsekcia PARTNERSKÉ PROGRAMY, alebo kliknite priamo na link sem:
http://www.diagnozatsc.sk/dakujeme/partnerske-programy/
ĎAKUJEME!
-ASTUS-BZ-